14. kolo základní části

9.12.2012  Litvínov – Kladno  1:2 sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

 Již pátý zápas základní části se odehrával v Litvínově.

Od začátku zápasu bylo jasné, že ani tento duel nevybočí z tradice předchozích vzájemných zápasů. Hrál se rychlý a pohledný hokej. Ani na jedné straně se nedařilo proměňovat šance, až do 19. minuty, kdy po ose Vopravilová, Hužvárová se dostala k puku Pavelcová a ta chytrou střelou z poza obránce otevřela skóre.

Třetina: 0:1

Střely na branku: 11:9

Na začátku druhé třetiny dostal Litvínov možnost hrát 2 minuty přesilovou hru 5:3, ale nic z toho nevytěžil. Až při vlastním oslabení a po chybné rozehrávce ujela Litvínovská hráčka  a vyrovnala na 1:1.

Třetina: 1:0

Střely na branku: 11:12

Třetí třetina opět nevybočila z tradice vzájemných zápasů, tentokrát ale bohužel v negativní statistice. Nejprve po střetu s protihráčkou byla do nemocnice odvezena naše Kučerová se zlomenou klíční kostí a chvíli na to nedohrála ani Kiribuchi a nataženým kolenním vazem. V této třetině žádný gól nepadl, i když Litvínov těsně před koncem měl 1000% šanci, kdy puk směřoval do prázdné branky, ale spoluhráčky se postaraly, že tam puk nedojel.

Třetina: 0:0

Střely na branku: 11:6

 

Přišly na pořad nájezdy, které pro Kladno rozhodla Pavelcová.

Nájezdy: 1:2

Vyloučení: 5:4

Sestava: Nenadálová, Knotková, Kučerová, Kleknerová, Pavelcová (2:0), Vopravilová (0:1), Tomasco, Neubauerová, Kuželová, Junová, Hužvárová (0:1), Kiribuchi.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.