9. kolo základní části – předehrávka

30.9.2012   Karviná – Kladno    10:1

Druhý víkendový zápas začal velmi rychlou brankou „hrdinkou zápasu“ Křupkovou, která se trefila již po 26 sekundách. Zápas byl ze strany Karviné velmi vyhecovaný. Rozhodčí za zákroky domácí trestal a vypadalo to, že zápas zvládne, ale zdání klamalo. Ve 20. Minutě však vyloučil 2 hráčky Kladna za vymyšlené zákroky.

Střely na branku: 17:4

Ve druhé třetině využily dvojnásobnou přesilovou hru a před koncem třetiny ještě zvýšily na 4:0. Rozhodčí zřejmě požily něco metylakoholu, takže nedovolené zákroky domácích hráček, obzvláště Křupkové na Jančovou nemohly vidět.

Střely na branku: 11:6

Třetí třetina začala rychlým útokem Kladna, který byl ale zastaven sirénou, jelikož se nerozeběhly hodiny. Slepota rozhodčích přetrvávala po celou třetí třetinu, a jelikož se ještě zhoršila, tak přehlížely zakázané uvolňování a off side, takže Karviná pohodlně zvyšovala až na 9:0. Potom přišla „hrdinná“ chvilka Křupkové pochvalně ohodnocena spoluhráčkami, když na útočné modré napadla hráčku bez puku Kozlerovou a zlomila jí ruku v zápěstí. Samozřejmě bez povšimnutí rozhodčích. Potom se podařilo Kuželové za pomoci Charvátové vstřelit čestnou branku. Karviná vzápětí pečetila vítězství na 10:0. Těsně před koncem opět Křupková napadla nejmladší kladenskou hráčku Noemi u mantinelu a to již Kuželová nevydržela a Křupková od ní inkasovala direkt. Od pádu na led ji zachránil pouze mantinel. Kupodivu se rozhodčím vrátil zrak a Kuželová si posledních 13 sekund odseděla na trestné lavici.  

Střely na branku: 14:5

Třetiny: (2:0, 2:0, 6:1)

Branky a nahrávky: Kuželová 1 + 0, Charvátová 0 + 1

Vyloučení 6:5, využití 2:0

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.