4. kolo finálové části

22.1.2012        Kladno – Pardubice        3:2 (SN)

Dnes pokračovala liga čtvrtým kolem nadstavby a do Kladna přijely Pardubice. Po včerejší výhře nad Vsetínem vypadalo vše růžově, z čehož nás vyvedla hned první akce Pardubic ve 2 minutě a dokonalé přečíslení zakončené brankou na 0:1. Kladno bojovalo hlavně se střeleckou potencí. Snaha se nedala upřít, ale Hladíková v brance soupeře se nenechala ničím zaskočit.

Třetina 0:1, střely na branku 9:4

Ve druhé třetině Kladno neustále zvyšovalo tlak na branku Pardubic, ale špatně mířené střely dokazovaly, že břicho brankářky je opravdu neprůstřelné. Šmarda v naší brance se dokonale nudila.

Třetina 0:0, střely na branku 23:1

Ve třetí třetině Kladno stále přehrávalo soupeře, ale v jediném oslabení v zápase inkasovalo ve 46 minutě podruhé. Nervozita na střídačce byla obrovská a trenér byl na infarkt. Konečně v 54 minutě Vopravilová po přihrávce od Vlasjukové vykřesala jiskřičku naděje a za dvě minuty se podařila parádní teč Novákové po střele Markové a bylo vyrovnáno. I přes velkou převahu se nepodařilo rozhodnout v základní hrací době, proto přišly na řadu samostatné nájezdy.

Třetina 2:1, střely na branku 15:3

SN – první nájezd suverénně proměnila Jančová a Pardubickým se podařilo ve třetí sérii srovnat na 1:1. Ve čtvrté sérii Šťastná nekompromisně zavěsila pod víko, ale Pardubickým se vzápětí podařilo opět srovnat. Vítězný gól vstřelila opět pod víko Marková.

Třetiny: (0:1, 0:0, 2:1)

Střely: 47:8

Vyloučení 1:5, využití 0:1, oslabení 0:0

Diváků: 40

Branky a nahrávky: Vopravilová 1:0, Nováková 1:0, Marková 1(SN):1, Vlasjuková 0:1

Sestava: Šmardová, (Nenadálová) – Kozlerová – Jančová, Marková – Charvátová, Šťastná, Nováková, Vopravilová, Knotková, Cornová, Pavelcová, Vlasjuková, Garažiová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.