17. kolo základní části

20. 1. 2013 Litvínov – Kladno 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)

Šestý a poslední zápas v základní části proti Litvínovu.

Hned od začátku zápasu Litvínov začal silným náporem a zatlačil Kladno do obranné třetiny.  Nenadálová v brance byla perfektní a až do poslední minuty držela čisté konto. Teprve 55 sekund před koncem Litvínov po závaru dorazil puk do sítě.

Třetina: 1:0

Střely na branku: 26:9

Druhá třetina začala pro Kladno lépe a ve 23 minutě Noemi tvrdou střelou srovnala na 1:1, jinak byla hra z obou stran vcelku nezajímavá. V polovině zápasu Kladno vystřídalo gólmanku, ne pro výkon, ale aby vyzkoušelo Pecháčkovou, dvojku, která je nově na hostování z Liberce.

Třetina: 0:1

Střely na branku: 13:9

Ve třetí třetině byla znát únava a začala nám hořet obrana a Litvínov se často dostával do brejků. Následovala série ve 44. 47. a 48. minutě Litvínov rozhodl zápas. Až v 60. minutě Vopravilová zkorigovala výsledek na 4:2.

Třetina: 3:1

Střely na branku: 15:5

Vyloučení: 4:2

Sestava: Nenadálová, Pecháčková, Marková, Zachová, Knotková (0:1), Pavelcová, Vopravilová (1:0), Tomasco, Neubauerová (1:0), Kuželová, Junová a Hužvárová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.