5. kolo základní části

21.10.2012    Kladno – Litvínov 2:1 po sn

Noemi – nájezd

Od začátku zápasu se hrál otevřený hokej s množstvím neproměněných šancí na straně domácích. Tydliátová v brance Litvínova se překonávala a měla i hodně štěstí. V několika případech stačilo jenom zvednout puk nad ležící brankářku a Kladno mohlo jít do kabiny po první třetině s vedením, ale chyba v naší obraně těsně před koncem třetiny rozhodla, že naopak Litvínov šel do vedení.

Třetina: 0:1

Střely na branku 19:9

Druhá třetina opět probíhala v režii domácích, ale opět bez zakončení.

Třetina: 0:0

Střely na branku: 12:4

Třetí třetina byla hodně rozkouskována častým vylučováním. Když Kladno hrálo přesilovku 5:3, tak po přihrávce od Charvátové srovnala skóre Vopravilová. Půlminuty před koncem dostal Litvínov ještě šanci na rozhodnutí, když bylo Kladno potrestáno za příliš mnoho hráček na ledě, ale skóre se již nezměnilo.

Třetina: 0:1

Střely na branku: 13:9

Oba dva týmy předváděly po celý zápas velmi slušný hokej.

Rozhodnutí muselo přijít v nájezdech. Na nájezdy byly určeny: Jančová, Neubauerová a Szelongová.  

První nájezdy ze strany Litvínova i Kladna zůstaly neproměněny. Náš druhý nájezd nádherně proměnila Neubauerová a Litvínovská hráčka přestřelila. Ve třetí nájezdu Szelongová trefila pouze tyčku a Litvínovská hráčka srovnala. Rozhodnutí přišlo hned v následujícím nájezdu, kdy opět Szelongová bezpečně proměnila a Kladno si připsalo druhý bod.

Třetiny: (0:1, 0:0, 1:0, sn 1:0)

Branky a nahrávky: Vopravilová 1 + 0, Charvátová 0 + 1, rozhodující nájezd Szelongová

Vyloučení 4:8, využití 1:0

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.