3. kolo základní části

29.9.2012   Karviná – Kladno    5:4

K víkendovým zápasům jsme vyrazili ráno do Karviné. Naše prořídlá sestava šla do zápasu s tím, že nedáme kůži zadarmo. Naopak Karviná chtěla hned v úvodu zápas rozhodnout a to se jí dařilo. Přispěla k tomu i vlastní branka Charvátové, takže v 10. minutě byl stav pro domácí 3:0. Do konce třetiny kladenská děvčata zlepšila důraz v obraně.

Střely na branku: 15:5

Ve druhé třetině obrana fungovala již dobře a zlepšila se i střelba. Nejdříve Knotková a za 4 minuty Dobrovodská snížily na 3:2, domácí znervózněly a bylo opět o co hrát. Karviná opět odskočila na 4:2, ale do konce třetiny snížila Kuželová na 4:3. Zajímavostí byly hodiny řízené časomírou, které podle potřeby dokáží chvíli přičítat a vzápětí odečítat čas a několikrát zkracovat čas u trestů domácích hráček. Nezajímavé to nebylo pouze pro rozhodčí.

Střely na branku: 15:10

Ve třetí třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou. Karviná opět zvýšila na 5:3, ale ve vlastním oslabení Noemi snížila na 5:4. Kladno si vzalo time out a rozhodlo se dohrát zápas bez brankářky. Časomíra toho ale měla již asi dost, protože běžela po přerušení 10 sekund dále opět za nezájmu rozhodčích. Při následné power play se karvinské hráčky dostaly až před kladenskou branku, ale Charvátová obětavým skokem zabránila brance.

Střely na branku: 10:5

Třetiny: (3:0, 1:3, 1:1)

Branky a nahrávky: Kuželová 1 + 0, Neubauerová 1 + 0, Knotková 1 + 0, Dobrovodská 1 + 0, Pavelcová 0 + 2, Vopravilová 0 + 1.

Vyloučení 5:4, využití 1:0, oslabení 0:1

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.