Zápas 10. kola nadstavbové části

26.2.2012  Kladno – Litvínov  2:4

Do Kladna přijel v posledním kole nadstavby Litvínov, který měl ještě teoretickou šanci probojovat se do boje o celkově třetí místo. Kladno tyto boje mělo již zajištěno. Po delší nemoci nastoupila Vackové, ale pro zranění (vykloubené rameno) vypadla ze sestavy Charvátová.

Od začátku utkání bylo znát, kdo má jakou motivaci. Litvínov vtrhnul do zápasu s daleko větší chutí a v 6 minutě hostující Pelikánová projela obranou jako nůž máslem a bylo to 0:1. Jelikož varování nebylo vzato na vědomí, ta samá hráčka v 11 minutě zvýšila na 0:2. Kladno se do šancí moc nedostávalo a ty co mělo se nedařilo využít. Až ve 14 minutě při přesilové hře Nováková po asistenci od Vackové se štěstím snížila na 1:2. Jenomže i Litvínov svoji početní převahu v 17 minutě využil a bylo to 1:3.

Třetina 1:3, střely na branku 11:18

Ve druhé třetině hra probíhala ve stejném duchu až do 26 minuty, kdy Litvínov zvýšil na 1:4. Ve 28 minutě byla na asi 15 minut přerušena hra, kvůli střetu Vopravilové s Pelikánovou, po kterém Dominika neustála souboj a v plné rychlosti v pádu zády narazila do mantinelu a zapadl jí jazyk. Podařilo se ji rychle rozdýchat a byla zavolána RZS. Domča reagovala a po vyšetření v nemocnici byla propuštěna domu. Musí být ale 14 dní v klidu. Od té doby Kladno zvýšilo aktivitu, ale ani prázdnou branku se nedařilo trefit.

Třetina 0:1, střely na branku 17:7

Ve třetí třetině byla hra vyrovnanější, ale Litvínov průběh utkání kontroloval. Kladno v 56 minutě opět Novákovou po asistenci od Šťastné snížilo na 2:4, ale to bylo vše.

Třetina 1:0, střely na branku 10:10

Třetiny: (1:3, 0:1, 1:0)

Střely: 38:35

Vyloučení 3:4, využití 1:1, oslabení 0:0