7. kolo finálové části

12.2.2012   Kladno – Slávia Praha   2:3

V 7 kole přijela do Kladna Slávia. Od samého začátku to byl rychlý a pohledný hokej bez zbytečného přerušování hry. Slávia šla v čase 5:28 do vedení, ale Nováková po přihrávce od Pavelcové a Markové za 13 sekund vyrovnala. Ve 12 minutě po chybě v obraně Slávia zvýšila na 1:2. Potom přišlo první oslabení, které ale bylo bez problémů ubráněno.

Třetina 1:2, střely na branku 10:14 

Do druhé třetiny Kladno opozdilo nástup na led, ale protože Slávistky nebyly nastoupeny na vhazování, nemohla rozhodčí udělit menší trest za pozdní nástup na led. V této třetině začala být hra hodně rozkouskována a tím opadlo i tempo hry. Místo očekávaného tlaku Slávie přišlo z jejich strany 2x vyloučení, ale Kladno 4 minuty přesilové hry nedokázalo využít. V polovině zápasu přišla série vylučování na obou stranách, což vedlo při oslabení  3:4 ke zvýšení skóre na 1:3. Po této velmi laciné brance vystřídala v brance Šmardovou Nenadálová. Další oslabení na obou stranách v průběhu druhé třetiny již nevedlo k žádným brankám.

Třetina 0:1, střely na branku 6:16

Ve třetí třetině se opakoval stejný začátek jako na začátku třetiny druhé, s tím rozdílem, že pozdě nastoupila Slávia. Změna bylo pouze v tom, že se Kladeňačky postavily na vhazování a rozhodčí musela tentokrát udělit 2 minuty za pozdní nástup na led. Přesilovka opět bez využití. Hra byla opět velmi rychlá a pohledná. Ve 44 minutě se Kuželové po přihrávce od Vopravilové a Šťastné podařilo snížit na 2:3. Ke zvrácení nepříznivého stavu nepomohlo ani několik brejků, které se nepodařilo proměnit. Na naší straně hodně pomohla Nenadálová, která dnes nepustila za svoje záda nic.

Třetina 1:0, střely na branku 4:12

Třetiny: (1:2, 0:1, 1:0)

Střely: 20:42

Vyloučení 5:6, využití 0:1 , oslabení 0:0

Diváků: 40

Branky a nahrávky: Nováková 1:0, Kuželová 1:0, Pavelcová 0:1, Marková 0:1, Vopravilová 0:1, Šťastná 0:1

Sestava: Šmardová, od 31 minuty Nenadálová – Kozlerová – Jančová, Marková – Charvátová, Šťastná, Nováková, Kuželová, Vopravilová, Knotková, Neubauerová, Pavelcová, Garažiová

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.