1. kolo – finálová část

11.12.2011 Kladno – Karviná 2:5

Právě začalo první kolo finálové části ligy žen. Do Kladna přijel vítěz moravské skupiny, který tvoří hráčky reprezentace do 18 let a v základní části neztratily ani bod. Zápas začal v rychlém tempu s mírnou převahou Karviné. Kladno postupně hru vyrovnalo, ale v obranné činnosti se dopouštělo hrubých chyb a Karviná trestala v 10. minutě. Kladnu se za 21 sekund podařilo vyrovnat po ose Kozlerová, Šťastná a zakončující Kuželová. Kladno soupeře tlačilo a mělo i další šance, které se nedařilo proměňovat. Karviná využila další chyby a v 18. minutě dala druhou branku.
Střely 13:11
Třetina 1:2

Do druhé třetiny šla děvčata s odhodláním obrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch, ale nedařilo se jim dodržovat pokyny trenéra a v 37. minutě inkasovala potřetí.
Střely 6:5
Třetina 0:1

Do třetí třetiny nastoupily hráčky s odhodláním, ale opět s chybami v obraně a v 54 minutě ve vlastní přesilové hře inkasovaly po čtvrté. Za dalších 16 sekund se podařilo přesilovku přeci jenom využít Kuželovou po přihrávce od Markové, která zavezla puk z poza vlastní brány až před branku soupeřek. Na konci zápasu byla odvolána naše gólmanka, ale chyba v rozehrávce v útočné třetině vedla k 5. brance do opuštěné branky.
Střely 9:6
Třetina 1:2

Třetiny: (1:2, 0:1, 1:2)
Střely: 28:22
Vyloučení 2:4, využití 1:0 , oslabení 0:1
Diváků: 50

Branky a nahrávky: Kuželová 2:0, Šťastná 0:1, Kozlerová 0:1, Marková 0:1

Sestava: Šmardová, – Kozlerová – Jančová, Marková – Charvátová, Cornová – Knotková, Šťastná, Nováková, Kuželová, Vopravilová, Neubauerová, Garažiová, Vacková, Pavelcová

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.