Kladno dvojkolo 3. – 4.9.

3.9.2011 Kladno – Beroun 10:1

V zahajovacím zápase sezóny 1011/12 do Kladna přijel Beroun. Kladno v plné sestavě se dlouho nemohlo trefit za záda berounské gólmanky Kutnerové. První branka padla až v 11 minutě z hole Mastné. To bylo v první třetině vše i když stoprocentních šancí bylo minimálně 6. Ve druhé třetině Kladno zvýšilo nápor a ve 26 minutě padla nejhezčí branka utkání po rychlé kombinaci mezi Flachsovou, Mastnou a volnou Kuželovou, která dávala do prázdné brány. Během této akce se berounské hráčky přidaly k 50 přihlížejícím divákům. V polovině zápasu trenér Kregl poslal do branky Nenadálovou místo Šmardové. Do konce druhé části hry padly ještě 2 branky. Stav 4:0 po druhé třetině byl uklidňující. Třetí třetina začala minelou v louži za naší brankou, ve které se zastavil puk a Bukolská snížila na 4:1. Zbytek zápasu děvčata odehrála v naprosté pohodě.

Třetiny: (1:0, 3:0, 6:1)

Branky a nahrávky: Mastná 3 + 1, Nováková 2 + 2, Kuželová 2 + 1, Fialová 1 + 1, Flachsová 1 + 3, Šťastná 1 + 0, Jančová 0 + 2, Kozlerová 0 + 1 a Marková 0 + 1.

Vyloučení 1:3, využití 1:0

Litvínov – Kladno 1:3

Do dnešního zápasu nastoupilo Kladno v Litvínově již bez Jany Fialové, která v době zápasu byla na cestě do školy v Kanadě. Hned v pondělí za velkou louži odlétá i Renata Mastná.

Zápas s tradičně těžkým soupeřem začal ve velkém tempu se spoustou promarněných šancí na obou stranách. Trenérův pokyn, uhlídat nejlepší hráčku Litvínova Chmelovou se ne vždy dařil, ale i přes to se dařilo jí natolik obtěžovat, že neměla klid na svoje výborné kličky a skórovat se jí nepodařilo i díky spolehlivé Šmardové v brance. Do vedení nás dostala v 8 minutě loučící se Mastná po přihrávce od Kuželové. Druhá třetina probíhala ve stejném duchu až do 31 minuty, kdy se přeci jenom Chmelové podařilo vyrovnat. Zbytek třetiny byla opět přehlídka promarněných šancí hlavně z kladenské strany. Nepodařilo se proměnit ani přesilovku 5:3. Do třetí třetiny šlo Kladno po menší bouřce v kabině s velkým odhodláním dovézt zápas do vítězného konce. Kladenská převaha byla znát a ve 46 minutě skórovala Kuželová po asistenci Mastné. Poslední změnu skóre v 53 minutě obstarala kapitánka Šťastná v přesilové hře. U domácího týmu nezvládla závěr utkání Millerová, které po úmyslném nastřelení rozhodčího pukem dostala 5 + TH a šla se sprchovat. Litvínov ve 4 ale zlobil asi nejvíc z celého zápasu, Ale Šmarda nás podržela.

Třetiny: (0:1, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: Mastná 1 + 1, Kuželová 1 + 1 a Šťastná 1 + 0.

Vyloučení 6:2, využití 0:1

10.9.2011 Kladno – Plzeň 1929

Ve třetím kole do Kladna přijel soupeř z Plzně, který se vydal stejnou cestou jako Kladno a spoléhá především na hráčky, kterým je okolo 15 let. Plzni chyběla jejich nejlepší hráčka a na hře to bylo znát.

V první třetině mělo Kladno drtivý nápor, který se ale proměnil v přehlídku neproměněných šancí. V ten moment byla na hřišti absolutně nejlepší hráčkou soupeřova brankářka, která se překonávala. K první střele se soupeř dostal až v samém závěru třetiny. Takže skóre 2:0 bylo velmi milosrdné. Střely 21:3. Druhá třetina vypadala úplně stejně. Kladno se opět nemohlo trefit za záda brankářky a potom z ojedinělého útoku a nešťastné teči od Štěpy soupeř snížil. Střely 12:5. Ve třetí třetině vyměnil trenér křídla v útocích a nabádal hráčky k ještě častější střelbě. Kladnu paradoxně pomohla maminka druhé plzeňské brankářky, která si vydupala nasazení své dcery do zápasu. To se stalo v 45 minutě a již za minutu poprvé inkasovala. Další branky následovaly v rychlém sledu. Naše brankářka se v této části hry nudila, protože na ní šla pouze 1 střela. Střely 23:1

Třetiny: (2:0, 0:1, 4:0)

Branky a nahrávky: Nováková 2+2, Kuželová 2+2, Vacková 1+1, Flachsová 1+1, Šťastná 0+2, Vlasjuková 0+1 a Jančová 0+1.

Vyloučení 2:3, využití 1:0

Kladno – Slávia

Ve čtvrtém kole nás čekala Slávia, tradičně nejtěžší soupeř, ve kterém hrají pouze reprezentantky. 1. třetina začala velmi svižně za velké převahy Slávie. Kladno nestíhalo a dopouštělo se faulů. Dvě ze tří vyloučení Slávia potrestala a do kabin se šlo za stavu 0:2. Střely 1:16. Druhá třetina byla vyrovnanější a opět ve velkém tempu. Pipkové ze Slávie se zdálo, že hokeje již bylo dost a do hry vsunula zápasnický chvat, který se evidentně rozhodčímu líbil a ocenil ho za 2+2 minuty. Slávia v této třetině zvýšila na 1:4. Střely 7:18. Třetí třetina byla nejpohlednější s množstvím samostatných úniků. Slávia zvýšila na 0:5. Hra se úplně vyrovnala v momentě, kdy Nováková snížila na 1:5, ale na další korekci výsledku již nebyl čas. Střely 6:16

Třetiny: (0:2, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: Nováková 1+0, Vopravilová 0+1

Vyloučení 6:6, využití 0:2

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.