Archiv pro měsíc: Leden 2012

5. kolo finálové části

29.1.2012 Litvínov – Kladno 1:3 Dnes Kladno vyrazilo do Litvínova k zápasu 5. kola finálové části s jasným úkolem vyhrát a zachovat si šanci probojovat se do boje o medailové umístění. První třetina podle toho také vypadala. Kladno mělo velkou … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

4. kolo finálové části

22.1.2012        Kladno – Pardubice        3:2 (SN) Dnes pokračovala liga čtvrtým kolem nadstavby a do Kladna přijely Pardubice. Po včerejší výhře nad Vsetínem vypadalo vše růžově, z čehož nás vyvedla hned první akce Pardubic ve 2 minutě a dokonalé přečíslení zakončené brankou … Celý příspěvek

Rubriky: Historie, Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

3. kolo finálové části

21.1.2012        Kladno – Vsetín          6:1 Dnes se hrálo třetí kolo nadstavby a do Kladna dorazil nevyzpytatelný Vsetín. Očekáván byl hodně vyrovnaný zápas. Začátek tomu také nasvědčoval, ale Kladno mělo více ze hry. Střelecké trápení ukončila v 19 minutě Pavelcová po asistenci … Celý příspěvek

Rubriky: Historie | Komentáře nejsou povoleny

2. kolo finálová část

14.1.2012         Slávia Praha – Kladno         4:2 V druhém kole finálové části jelo Kladno těžkému soupeři do Slaného, za Slávií Praha. Hodinu před zápasem se sešlo pouze 9 hráček do pole a ze zdravotních důvodů nepřijela ani brankářka Šmardová. Trenér musel dojet … Celý příspěvek

Historie – články na pokračování od roku 1986.