3. kolo základní části

HC 2001 Kladno – HC Příbram

Pátek 28.9. ve 13:30 na ZS Kladno

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

2. kolo základní části

HC 2001 Kladno – HC Litvínov 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Přátelské zápasy

Sobota 25.8. na ZS Příbram

10:00 proti národnímu týmu Maďarska

Maďarsko – HC 2001 Kladno 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)

15:00 proti ESC Planneg (D)

ESC Planneg (D) – HC 2001 Kladno 8:1 (4:0, 1:1, 3:0)

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

Přátelský zápas

HC 2001 Kladno – Canada Bears 7:1 (4:0, 1:1, 2:0)

WP_20180812_18_19_13_Pro

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

o 3. místo Challanger Cup

HC Litvínov – HC 2001 Kladno 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

SMF Challenger Cup

North American Stars Red – HC 2001 Kladno 5:4 (0:1, 3:0, 2:3)

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

3. zápas Challenger cup

HC 2001 Kladno – North American Stars Elite 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

2. zápas Challenger Cup

Canada Bears – HC 2001 Kladno 3:4 (0:3, 1:0, 2:1)

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

1. zápas Challenger Cup

North American Stars Gold – HC 2001 Kladno 2:5 (0:4, 0:1, 2:0)

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

Turnaj

1.
7.8.
8:30 – 10:00
North American Stars Gold
vs.
HC 2001 Kladno
Hvězda
2.
7.8.
13:15 – 14:45
North American Stars Red
vs.
NorStars
LT I.
3.
7.8.
14:30 – 16:00
S.A.D. Hielo Majadahonda
vs.
HC Litvínov
LT II.
4.
7.8.
16:00 – 17:30
North American Stars Elite
vs.
Canada Bears
LT II.
5.
8.8.
8:00 – 9:30
North American Stars Elite
vs.
North American Stars Gold
LT I.
6.
8.8.
10:30 – 12:00
Canada Bears
vs.
HC 2001 Kladno
Kobra
7.
8.8.
11:15 – 12:45
North American Stars Red
vs.
S.A.D. Hielo Majadahonda
LT II.
8.
8.8.
11:15 – 12:45
NorStars
vs.
HC Litvínov
LT I.
9.
9.8.
14:30 – 16:00
S.A.D. Hielo Majadahonda
vs.
NorStars
HC
10.
9.8.
15:30 – 17:00
HC 2001 Kladno
vs.
North American Stars Elite
Kobra
11.
9.8.
16:00 – 17:30
North American Stars Gold
vs.
Canada Bears
LT II.
12.
9.8.
16:00 – 17:30
HC Litvínov
vs.
North American Stars Red
HC
13.
10.8.
14:30 – 16:00
North American Stars Elite
vs.
HC Litvínov
LT I.
14.
10.8.
14:30 – 16:00
North American Stars Red
vs.
HC 2001 Kladno
LT II.
17.
11.8.
16:00 – 17:30
o 3. – 4. místo
HC Litvínov
 vs.
HC 2001 Kladno
LT II.

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny